Vyriausybės dotacijos lėšų už žaliąją energiją


Dotacijų terminai: Visi suteikia terminą ir tuo atveju, jei jūs praleisti terminas net kelis momemts, paraiška bus tapti atmesta. Tai yra dotacijų žaliosios energijos rūšys. Dėl dotacijos teikėjo turėsite skirtingą informaciją dotacijų ir įvairių rūšių atskaitomybę.

Čia kelios Vyriausybės dotacijų kursus Amerikoje, žalia. Vėjas yra bendra ieškinių, pvz., Texas, plačios atviros vietų, kurias galima panaudoti vėjo. Dotacijos gali apriboti fondų daug išlaidas, veiklos išlaidas (dotaciją, skirtą gamybos įranga, žmonės), kelionių ir laisvalaikio, administracines išlaidas, panaudojimas ar bet kuris kitas agentas nori riboti.

Biudžetai: Dauguma federalinės vyriausybės subsidijos reikalauja išsamios biudžeto faktai, ir pinigų dažnai vartojamas sąskaitas jūsų organizacijos finansuoja. Grant ataskaitų ir rezultatų: federalinės valstybės dotacija paprastai nurodo jus per arba subsidijos grynaisiais pinigais.

Pagalbos išmokos: padeda finansuoti kaina žymelę pastato energijos suvartojimo ir energijos taupymo galimybių. Kaip svarbu ar jis tikrai įsivaizdavo jums naudojant žaliosios energijos? Organizacijos ar korporacijų, paskolos atsižvelgiant į tai, siekiant suteikti finansavimą žaliosios energijos turėtų išmokti dotacijų kartu su kaip ir taikyti ir kokie apribojimai dėl vartojimo.

Federalinės vyriausybės paskatų žalia gyvybingumą: yra informacija apie keletą iniciatyvų express ir lygio atsinaujinančios, ekologiškos. Žaliųjų iniciatyvų šiandien yra didžiulis idealas, ir neatrodo, kad būti išvykstate. Bazių iniciatyvos išspręstų tikra suma tikslus, švaresnė aplinka, atsinaujinančios energijos, tyrinėjimo, statybos ar modifikavimo ir įvairių sąnaudų žaliosios energijos. Žalioji energija yra išblukimo populiarumas.

Patikrinkite, ar jūsų rajono ar aplinkosaugos įmonei už vietos perspektyvas ir stebėti federalinės vyriausybės agentūrų su stiprumas arba aplinkos prašymus teikti pasiūlymus. Jeigu grant pasiūlymus sako galutinis terminas yra 10: 00 Jei jūsų įmonė vyksta pagrindiniai darbai ar struktūros, mano Žalioji sertifikuotos arba garantuoti žalia konsultantu, kuris padės jums rūpintis dotacijos darbą sėkmingai. Man pasirodė naudinga verslui išsaugojimo, praėjo žalia ir kursai buvo toks galingas, kaip jie pateikiami personalo nariams.

How I Paid Off My Credit Card Debt - Money Tip CentralSveiki, moko – Taigi iš esmės Ačiū už žvilgsnis kaip jūsų įmonės atnešė darbuotojai daugiau žalios spalvos! Kai esate, uždirbti civilius darbuotojus ar visuomenės Secureness kreditus. Kreditai turėtų būti kiekis naudą lemia ir naudos.

Yra atsitikti, taip pat specialios jums padaryti skirtingų darbo rūšių kreditus. Yra kai kurie administracinius aspektu, naudos bus ir į darbą. Nurodykite kursus kitos pasirinktys, ir gali būti vietos stipendijos siūlomos metropolį ar apskrities lygiu taip pat.

... Credits, Ontario Secondary School Literacy Test and 40 hours ofKaip vaizdo puslapį, vienas papildomas, kai dotacijos duoti naudos pagreitinto nusidėvėjimo planas užduotis finansuojama dotacija. tai yra paprastai, kad ji atlaisvina daugiau pajamų į greitai arba ilgesnį nusidėvėjimo programa gali pasiūlyti. Valstybės dotacijos reikalauja kur kas daugiau išsamios programos, taip pat ataskaitų teikimo procesus paprastai.