Mokslų fakultetas


Credit Training PresentationKursai kredito sunumeruoti 100-499; studentų naudoti bakalauro absolventas-lygio klasės Nors iš anksto patvirtintų aukštesniojo lygio pervesti kredito gali būti įtraukiamas reikia sunumeruoti 300 kreditų ir aukščiau, tais pačiais metais bobutes paskola Jei mokytis mokinys įgyja leidimas atlikti auditą studijų kursą, atrodo buvo dialogowa be kredito ir žinoma gali būti retaken ne kredito.

... term monetary assistancethat borrowers can obtain without pay anyMaksimalus kredito vasaros sesija yra tikrai 14 kreditų, išskyrus su, direktorius mokslinių tyrimų informacija. Minimali suma, bet tyrimai bakalauro yra tikrai 120 kreditų, tačiau daugelis reguliaraus paraiškas reikia daugiau kreditų. Neįmanoma vienu metu turėti dvi laboratorijos mokslo klases vasaros programa. Studentai tikisi, kad pagyrimu variantas turi imtis ne mažiau kaip 30 kreditų kiekvieną praėjusių žiemos sesiją ir sėkmingai baigti visus kursus.

Mokinių, išlaikiusių visų klasių vienoje bus 30 arba mažiau kreditų kitą žiemą, išskyrus su specializuota direktoriaus. Kredito aukšto lygio jei išankstinio gavo iš mokslinių tyrimų informacija.

Taikymo klausimų dėl perdavimo kreditų nukreipti į savo rekomenduojama srityje peržiūra, tada direktorius mokslinių tyrimų informacijos centras patarėjas patvirtina sprendimą. UBC suteikia kredito reitingas pagal akademinių tyrimų pripažintą baigus vidurinio mokslo įstaigose. UBC akademiniai kursai fakultetas.

Laišką, savitas aplinkybes, gali būti leidžiantis kitos po vidurinės, siekiant ateityje perkeliami kreditai, įgytas UBC iššifravimas. programoje, peržiūra, raidę ir 6 kreditai.

Standarte, perduoti kredito klases 100 – ir 200-50 % būtiniausių reikalavimų, vykdomos bakalauro Taip atsitiktų būti 12 menų Kreditai (menų reikalavimas) ir reikalavimai minimali suma 72 mokslo kreditų (moksliniai tyrimai reikalavimas).

Mokiniai pripažino, kad BMSC vasaros mėnesių programa gali pasitelkti mokslinių tyrimų informaciją įtraukti jų koreguotas direktorius. Mokinių sutiko vasaros būdu ne prie Bamfield jūros mokslai (BMSC) iki 18 kreditų MRNE klasių per vasarą.

Nors visą laiką besimokantieji turi ne mažiau kaip 24 kreditus sms credit už žiemos, o apkrova – 30 kreditų už žiemos sesijoje, kai kurios planuojamos programos reikalauja papildomų. Tačiau vasaros sesijos kursus visą laidos žiemos sesija. Atrasti taip pat, dėl minimalaus studijų programos reikalavimus.

Visą laiką besimokantieji paprastai turi atlikti vertinimo kriterijai per septynių kalendorinių metų pirmąjį kalendorinių metų arba jos. Mokymosi mokslininkas gi jums ne susitikti su bakalauro baigimo reikalavimai bus tik dėl pirminės arba antrosios metų mokymo pamokų, kad bendravimo reikia, arba žemesnio lygio reikalavimus arba atsitiktų būti specializacija. kreditai bus taikomi siekiant konkrečių reikalavimų. bet skaičius kredito apkrova ne UBC pirmaisiais metais.