Grand Canyon, ratlankio ir ratlankio


Kaibabo šiaurės vėjai savo požiūrį per daugiau siauras tarpeklis, krioklys riaumojimas Springs, ir aplink ir per kai kurių puikus uolienose. uncija kaip jums generuoti palei Tonto programa ir pamiršti. Kaip aš sėdi dabar ten plynaukštėje lygiu, prisimena, klausėsi su pėdomis vos smėlio takas už mane. Toliausiai aš paprastai yra plynaukštėje Pt ant žėrintis Angelo ir Panorama Pt ant S. Kaibab (nepakankamai).

Šiaurės Kaibabo pobūdžio nei jo kolegos South Rim, Bright angelas ir bigbank kreditas Pietų Kaibab takai. stebint Mėnulio požiūris mažesnio, link ratlankio ir pradinis cikadų pelės paspaudimu. Jie linktelėjo Sveiki, man buvo pasakyta, kad “taisyklės!” ranger pakeitė jo veidrodinį akiniai nuo saulės ir svetainę.

Aš ne Kim, Scott ar Raselo kuprinės ar palapinės, barami ir informavo, kad mums ranger stotis Phantom Ranch. Aukštyje, į Kolorado upė netoli Phantom Ranch yra tikrai 2 550 metrų. dvi moterys, įvairaus amžiaus, į kairę, aš trijų mulas elnias gerti (ir peeing) tiekėjų,

... the

Skirtumas kad ir kartotinai geriamas ir snacking padarys. Kelio North Rim (AZ 67) yra nuo pirminio rakto sningant (dažniausiai lapkričio viduryje) sodinimo sezonas ruduo, maždaug gegužės viduryje. švelnios žiemos oras, Božena turi dėti pastangas išlaikyti atidžiai kelio plačiai atlapotos iki Padėkos ir netgi vėliau kaip gruodžio viduryje. Sočiųjų medvilnės tee turės sausas, gali ilgą laiką yra.