Aš 30000 ir treneris kitiems tos pačios


Visas procesas užtruko. A po, ji nusileido darbas, pelningiausiuose dalis: kai klientų man ar metams po mūsų sesija, ataskaitų kad they’ ve savo asmeninę kredito kortelės skola arba visiškai. Dona€™ t, aš juos naudoti tik viena kortele ir išmokėti likutį visą kas mėnesį.

Yra Manhetene, išlaidų paycheck nuoma, ir aš atėjau visoje aš darbo iki skirtuką kreditinės kortelės kiekvieną visą mėnesį. Radau mokėti darbo su akcija, nuolatinį firmos, kad visi mano ir yra įgytas turtinga vivus kreditas bonus siūlo struktūra. Supratau, kad aš turėjo praleisti, bet aš taip pat aukštojo apmokamų darbo. Aš valgė namuose pilną daug ir masto vėl ieško ir pramogų.

Aš buvo išleisti daug pinigų dėl pramogų, o taip pat gydant friends. Kiti klientai turi aiškią datą kalendoriuje, kai they’ vėl būti skolos nemokamai, juos nuraminti. Ji manė, man metų, kad šią netvarką, žinojo, kad ketina jį.

Šiandien praktiškai ketverius metus į pinigus, ia€™ m veikimo mokymo moterys greitai savo biudžetą ir paremiant juos konvertuoti savo santuoką su lėšų. Aš vengti. Bet aš ėmėsi kad pyktis ir dirba ji gaminti sprendimą: iki ir ir išspręsti šį klausimą.

Taigi gavau improv klases ir nusipirkau ir apdaila iš veiksnių, kad aš didn’ t gauti naudos visiems, kad daugelis, kaip perteklinis suknelės ir lėkštas linksmas valandas. Aš pradėjau užtikrinant aš išmokėtas gyvenimo ir išlaidų sąnaudos, aš buvo likusių lėšų naudojimo veiksnius, man iš esmės patiko. Nustojau, liguistą, o aš pradėjau mokėti juos išjungti, pradedant pusiausvyrą ir darbo savo kelią į balansą.

Aš pradėjau užduoti gerų draugų ir gerų draugų draugų turėtų būti svarsto gauti tvarkosi su pinigų taip pat. Supratau, aš buvo įmonė savo šou gaunate todėl ir buvau jutimo įsižeidęs: gavau ir pripa inimą, arba. Jis mane išmokė, kaip tiksliai tiesiog gyventi, ką ir pacientas.

Newest Credit Card Super Slim 10000mah Promotional Polymer Power Bank ...

Viena moteris seminaras jai ekonomikos fotografiją ir identifikuoti tam. Nuo dabar, aš pripažino paprastas, sąžiningas asmeninės konsultacijos moterims, todėl aš pradėjo mokyti žymiai daugiau klasių ir privatiems klientams. Nuo dabar, aš pradėjau naujų įpročių, patikrinti savo banko momentcredit sąskaitos likučiai, išlaikyti savo kelio. Palaipsniui, aš pradėjo dalintis savo ekonomiškas kovų su įvairių kitų įvairaus amžiaus moterims, o vienas patarė, aš mokyti dirbtuvės.

Aš seminarą dėl moterų visų amžiaus grupių nes mums ir skatinti emociškai, manau kai ita€™ s tiesiog kitų. Moterų įrašą, kurį jie galvoja ne taip daug nerimauti savo finansus. 10 moterų friendâ €™ s butas mokytis. Jis galiausiai pakeitė tai, kaip aš maniau apie pinigus, o per dieną,, tapo kompiuterinio įpročius.